VTeacher is a tool that will help you learn any foreign language English, French, Italian, German and other Virtual Teacher Screensaver can you learn foreign language easy
Menu:
 Product Info
 Detailed
 Screenshots
 Download
 Vocabularies
 Register
 VTBPanel Free
 Online Help
 Article
 Contact Us
Newsletter:subscribe
unsubscribe

Links:
  Clipboard tool
  Paste boilerplate text
  All about Clipboard Manager
  Clever game to train your brain

Naucz się języka obcego za pomocą wygaszacza ekranu.

Polish
English
French
German
Italian

W dzisiejszych czasach miliony ludzi próbuje uczyć się języków obcych. Być może jesteś jednym z nich. Smutna rzeczywistość jest taka, że wielu z nich rezygnuje z nauki z powodu braku czasu lub braku motywacji. VTeacher to prosty program, dzięki któremu zrobisz wielki postęp w nauce języków obcych. Właściwie, VTeacher to prosty wygaszacz ekranu. Wprowadzasz do niego wraz z tłumaczeniami słowa lub całe frazy które próbujesz zapamiętać. Wprowadzone słowa lub frazy wyświetlane są wielkimi literami, dlatego nie musisz siedzieć przed komputerem aby je widzieć. Podczas gdy robisz sobie przerwę, chodzisz po pokoju, biurze, sprzątasz czy robisz gimnastykę lub cokolwiek innego, jedynie co musisz robić to rzucić czasem okiem na ekran. Nie musisz się zmuszać do tego - to jest tak naturalne jak spoglądanie na telewizję albo słuchanie radia podczas domowych obowiązków.

Wkrótce zauważysz, że zapamiętałeś(aś) jakieś słówko lub zwrot i nie potrzebujesz go już więcej wyświetlać. Wtedy wciskasz klawisz F8 i to słowo więcej się już nie pojawi. Czy jest jakieś słówko, którego nie potrafisz zapamiętać? Wciśnij klawisz Pause i wtedy będzie się wyświetlać tylko to słowo na ekranie. Czy chcesz wiedzieć jak to słowo wymawiać? Vteacher posiada taką możliwość. Jedyne co musisz zrobić to ściągnąć dodatkowe biblioteki, które znajdują się na stronie producenta. Oczywiście możesz wyłączyć tę funkcję, aby nie przeszkadzać innym, wciskając klawisz F4.

Vteacher jest bardzo prosty w konfiguracji oraz użytkowaniu; program można dostosować do własnych potrzeb. Możesz dodawać własne slajdy z obrazkami, dostosowywać szybkość, wgrywać gotowe słowniki, zmieniać wymowę poszczególnych słów oraz zwrotów. Pomyśl - jeśli codziennie będziesz używać komputera i nauczysz się dziennie 10 nowych słówek (co jest bardzo proste przy pomocy VTeacher), w ciągu roku poznasz przynajmniej 4000 słówek. Jeśli poważnie traktujesz naukę języka obcego, to ten program jest dla Ciebie!

Thanks to Paweł S. for translation.    
Main page :: Download Virtual Teacher Screensaver Now!
  Suggestion box

Feel free to use the form below to send us your comments, suggestions, a broken link report, whatever you see fit. Every message gets reviewed. Do not forget to fill in your email address if you want a personal reply. Please be specific and avoid extremely short messages.

Message (required):
Your e-mail (optional):       
Sorry, spam protection Type in "870" (without quotes)

Copyright © 2002-2011 Softvoile. All rights reserved. Read our Privacy Policy.
Virtual Teacher Screensaver can you learn foreign language easy